Header-inner
جاذبه های گردشگری شهر تورین در ایتالیا

جاذبه های گردشگری شهر تورین در ایتالیا

360 19-شهریور-1399
جاذبه های گردشگری شهر تورین در ایتالیا
جاذبه های گردشگری شهر تورین در ایتالیا

ایتالیا یکی از کشورهای زیبای اروپاست که تقریبا همه شهرهای آن می توانند مکانی بسیار ایده آل برای سفرهای تابستان شما باشند. رم، میلان، ورونا و… از زیباترین شهرهای این کشور هستند که نام آنها را همواره زیاد شنیده اید. با ارشیا گشت همراه باشید ما در این بخش این شهر زیبا را به شما معرفی میکنیم.

شهرتورین

شهر تورین شهر است که دو باشگاه فوتبال تورین و یوونتوس بازی های خانگی خود را در آن برگزار می کنند. و البته شهری است با جاذبه های گردشگری زیبا و تماشایی که شناختن حداقل چند مورد از آنها خالی از لطف نیست.

کلیسای سن جیوانی باتیستا ‏‏‏‏

شاید برای ‌تان جالب باشد که بدانید این کلیسا اولین نمونه از معماری رنسانس در شهر تورین ‏است.
کلیسای سن جیوانی باتیستا در بین سال‌های ۱۴۹۲ الی ۱۴۹۸ میلادی ساخته شده و اصلی ترین جاذبه این کلیسا برای بازدیدکنندگان پوشش مقدس سانتا ‏سیندون است که گفته می شود
مربوط به عیسی مسیح هنگام به صلیب کشیده شدن است.

دروازه پالاتین

پالاتین نام یکی از معروف ترین دروازه شهر و کشور است که قدمت آن به دوران رومیان باز می گردد.
همچنین لازم بذکر است که این دروازه یکی از معدود سازه هایی می باشد که از قرن یکم بجای مانده است.
در حال حاضر این دروازه محل اتصال بین تورین مدرن ‏در بخش شمالی و شهر قدیمی در سمت دیگر آن است. 

میدان سن کارلو

تورین شهری است که در آن خیابان ها و میادین بسیار زیبایی وجود دارد و کمتر کسی است که نام معروف ترین آن سن کارلو میدان را نشنیده باشد. 
اطراف این میدان می توانید ساختمان های متعدد بسیار تماشایی و مسقفی را مشاهده کنید که با رفتن زیر آنها می توانید برخی از زیباترین و شیک ترین ‏فروشگاه های شهر را هم ببینید.

کاخ مادام معروف ترین  جاذبه شهر ایتالیا

این کاخ بزرگ که از معروف ترین جاذبه های گردشگری ایتالیا محسوب می شود، در مرکز میدان کاستلو قرار گرفته است. این ساختمان در قرن سیزدهم میلادی یک قلعه بود که سپس در قرن پانزدهم با بازسازی ‏های انجام شده و گسترش آن تبدیل به یک کاخ بزرگ شد. بعلاوه شما داخل این کاخ موزه هنرهای قدیمی را هم می توانید مشاهده کنید که در آن آثار هنری ‏باقیمانده از تاریخ شهر تورین دیده می شود.‏
کاخ مادام از آن دسته جاذبه هایی است که حتما و حتما باید وقتی برای بازدید از آن در تور ایتالیای خود بگذارید.

موزه ملی اتومبیل

موزه ملی اتومبیل شهر تورین موزه ای‌ است برای نمایش پیشرفت و توسعه ماشین در این شهر که البته بیشتر به روی تولید کنندگان ‏اتوموبیل شهر تمرکز دارد اما با این وجود در این موزه اتومبیل های کلاسیک و آنتیک نیز ‏به نمایش گذاشته می شود.


این مطلب را به دوستانتان پیشنهاد کنید

برچسب ها
مطالب مرتبط