Header-inner
هفت فرودگاه لوکس جهان

هفت فرودگاه لوکس جهان

291 26-مرداد-1399
لوکس ترین فرودگاه های جهان
هفت فرودگاه لوکس جهان

فرودگاه ها محل تجمع هزاران نفر از سرتاسر دنیا هستند که به دلایل مختلف سفر می کنند و در یک مکان دور هم جمع می شوند. 
در سرتاسر دنیا فرودگاه های بسیار لوکس و مدرنی ساخته شده که تنها یک فرودگاه ساده برای رفت و آمد مسافران نیستند، بلکه با امکانات و خدمات فوق مدرنی که ارائه می دهند به مکان و جاذبه ای گردشگری و مشهور تبدیل شده اند.
اهمیت پرواز و سفر هوایی آن قدر در جوامع امروزی زیاد شده که به یکی از محبوب ترین راه های سفر تبدیل شده است و روز به روز افراد بیشتری برای مسافرت از هواپیما استفاده می کنند. 
در این بخش از وب سایت ارشیا گشت ماقصد داریم در مورد ۷ مورد از لوکس ترین فرودگاه های جهان را به شما معرفی کنیم.

 فرودگاه چانگی سنگاپور 

چانگی اصلی ترین فرودگاه بین المللی سنگاپور و بزرگ ترین قطب هوایی در منطقه جنوب شرق آسیاست. فرودگاه چانگی از سال ۲۰۱۳ به مدت ۶ سال متوالی به عنوان بهترین فرودگاه جهان انتخاب شده است.  اماحقیقتا چیزی فراتر از یک فرودگاه ساده است. زمانی که برای اولین بار وارد این فرودگاه می شوید احساس می کنید وارد یک مرکز تفریحی و گردشگری جذاب و هیجان انگیز شده اید.
 فرودگاه بین المللی هانه دا توکیو 
این فرودگاه یکی از  اصلی ترین فرودگاه های  توکیو به شمار می رود. این فرودگاه با شهر توکیو، تنها ۱۵ کیلومتر فاصله دارد و یکی از شاهراه های اصلی ورود گردشگران و مسافران به کشور ژاپن به حساب می آید. 
این فرودگاه به دلیل تمیزی، کارآمدی و امکانات و خدمات تسهیلی و رفاهی متعددش همواره در بین بهترین و لوکس ترین فرودگاه های جهان قرار می گیرد
فرودگاه هانه دا در زمره ۵ فرودگاه شلوغ و پر رفت و آمد جهان قرار دارد، اما از نظر کیفیت و خدمات رفاهی مطمئنا در رتبه دوم لوکس ترین فرودگاه های جهان جای می گیرد.

فرودگاه اینچئون سئول

فرودگاه اینچئون فرودگاهی بسیار مدرن، لوکس و مجهز در سئول کره جنوبی است و در رتبه سوم لوکس ترین فرودگاه های جهان قرار می گیرد. یکی از خدمات لاکچری این فرودگاه افتتاح اولین فروشگاه بدون مالیات برند مشهور لویی ویتون در جهان است که باعث استقبال گسترده مسافران و عاشقان خرید قرار گرفته است. در این فرودگاه امکانات و خدمات بسیار مدرنی در اختیار مسافران قرار می گیرد و تجربه ای منحصر به فرد از سفر را به مسافران می دهد.همچنین موزه فرهنگی کره هم نمایشگاهی کامل و جامع از فرهنگ و آداب و رسوم کره ای را به مسافران ارائه می دهد و مسافران می توانند در چند ساعت حضور در این فرودگاه مروری هیجان انگیز بر لباس ها، آشپزی، خوشنویسی و موسیقی و … کره داشته باشند. زمین گلف، هفت باغ سرسبز و مدرن، موسیقی زنده، گزینه های بسیار متنوع غذا و نوشیدنی و فروشگاه های متعدد از جمله امکانات رفاهی و خدماتی این فرودگاه لوکس هستند.

فرودگاه مونیخ 

این فرودگاه در شمال شرقی شهر مونیخ آلمان قرار گرفته و یکی از شلوغ ترین و پررفت و آمد ترین فرودگاهای آلمان به حساب می آید.
 فرودگاه مونیخ قطب اصلی فعالیت های ایر برلین، لوفت هانزا و کوندور است  به خاطر معماری و نمای شیشه ای زیبا و شگفت انگیزش در سرتاسر جهان معروف است.
 در فرودگاه مونیخ بیش از ۵۰ رستوران، کافه و بار وجود دارد که هر سلیقه ای را راضی نگه می دارد.
همچنین پارک تفریحی ای که در نزدیکی فرودگاه قرار دارد تجربه بازی مینی گلف و همین طور تماشای هواپیماهای تاریخی را در اختیار بازدیدکنندگان قرار می دهد.  

فرودگاه بین المللی هنگ کنگ 

این فرودگاه در سال ۱۹۹۸ و بر روی یک جزیره مصنوعی در ساحل هنگ کنگ ساخته شده و در طول چندین دهه توانسته به عنوان یکی از بهترین و لوکس ترین فرودگاه های جهان خود را به دنیا بشناساند. یکی از بهترین و محبوب ترین جنبه های تفریحی این فرودگاه زمین گلف مجهز و پیشرفته اسکای سیتی نان ایگلز است که در ترمینال شماره ۲ قرار دارد و یکی از باکیفیت ترین زمین های گلف در منطقه محسوب می شود.

فرودگاه بین المللی حمد دوحه 

فرودگاه حمد در شهر دوحه، پایتخت قطر قرار گرفته. این فرودگاه در سال ۲۰۱۴ افتتاح شده و یکی از بهترین و لوکس ترین فرودگاه های جهان است .این فرودگاه به دلیل معماری فوق مدرن و تسهیلات رفاهی فراوانی که دارد . یکی از بی نظیرترین شاهکارهای معماری را در بین ترمینال های فرودگاهی دارد.

فرودگاه بین المللی سنترال ژاپن 

فرودگاه سنترال در وسط جزیره  ای مصنوعی در نزدیکی شهر ناگویا قرار گرفته و به نام فرودگاه سنترایر هم شناخته می شود. این فرودگاه قطب اصلی فعالیت های ایرلاین هایی مثل آنا و ژاپن ایرلاین به شمار می رود و به دلیل امکانات و خدمات رفاهی لوکس که دارد جزء بهترین و لوکس ترین فرودگاه های جهان به شمار می رود عرشه تفریحی این فرودگاه که در طبقه بالا قرار گرفته با چشم انداز بی نظیری که به دریا و پرواز هواپیماها دارد جزء جذاب ترین بخش های فرودگاه به شمار می رود.


این مطلب را به دوستانتان پیشنهاد کنید

برچسب ها
مطالب مرتبط